Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

Nenašli ste hľadaný produkt v našej ponuke?

Kontaktujte nás:

Mobil:    +421(0)904 325 377
Mail:       info@servershop.sk

Sieťové prvky od svetových lídrov na trhu:

CISCO, Linksys, HP, ZyXEL, Alcatel-Lucent, Juniper, 3COM, NOMADIX...

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

skladom +1 12.00 € 2.125Gbit SFP FINISAR FTRJ-1319-7D-2.5, 1310nm 10KM SM 2.125Gbit SFP FINISAR FTRJ-1319-7D-2.5, 1310nm 10KM SM na sklade 30.00 € 8.5Gbit SFP FINISAR FTLF8528P2BCV-HD, 850nm 550m MM 8.5Gbit SFP FINISAR FTLF8528P2BCV-HD, 850nm 550m MM na sklade 48.00 € ADVA XFP 10Gbit 1310nm SingleMode/LC ADVA XFP 10Gbit 1310nm SingleMode/LC skladom +6 48.00 € BlackBox 24-Port 10/100Mbit +2x 1Gbit Layer 2 Managed Switch with 24 PoE Ports BlackBox 24-Port 10/100Mbit +2x 1Gbit Layer 2 Managed Switch with 24 PoE Ports skladom +10 42.00 € CISCO 7940/7941 IP Phone CISCO 7940/7941 IP Phone skladom +7 48.00 € CISCO 7960 IP Phone CISCO 7960
 IP Phone !NOVINKA! skladom +10 96.00 € CISCO ASA 5510 Adaptive Security Appliance CISCO ASA 5510 Adaptive Security Appliance skladom +4 120.00 € CISCO ASA 5520 Adaptive Security Appliance CISCO ASA 5520 Adaptive Security Appliance skladom +4 36.00 € CISCO Aironet 1200 (AIR-AP1231G-E-K9) CISCO Aironet 1200 (AIR-AP1231G-E-K9) *AKCIA* skladom +5 42.00 € CISCO Catalyst 2940 (WS-C2940-8TF-S) CISCO Catalyst 2940 (WS-C2940-8TF-S) *AKCIA* skladom +5 36.00 € CISCO Catalyst 2940 (WS-C2940-8TT-S) CISCO Catalyst 2940 (WS-C2940-8TT-S) *VÝPREDAJ* skladom +5 30.00 € CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950-24) CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950-24) *VÝPREDAJ* skladom +5 36.00 € CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950G-24-EI) CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950G-24-EI) skladom +5 42.00 € CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950G-48-EI) CISCO Catalyst 2950 (WS-C2950G-48-EI) !NOVINKA! skladom +4 60.00 € CISCO Catalyst 2960 (WS-C2960-8TC-L V03) CISCO Catalyst 2960 (WS-C2960-8TC-L V03) na sklade 96.00 € CISCO Catalyst 2960G (WS-C2960G-24TC-L V03) CISCO Catalyst 2960G (WS-C2960G-24TC-L V03) na sklade 120.00 € CISCO Catalyst 2960G (WS-C2960G-48TC-L V03) CISCO Catalyst 2960G (WS-C2960G-48TC-L V03) skladom +5 144.00 € CISCO Catalyst 2960S (WS-C2960S-24TS-L V04) CISCO Catalyst 2960S (WS-C2960S-24TS-L V04) skladom +4 180.00 € CISCO Catalyst 2960S (WS-C2960S-48TS-L V04) CISCO Catalyst 2960S (WS-C2960S-48TS-L V04) skladom +2 90.00 € CISCO Catalyst 3560 (WS-C3560-24PS-S) CISCO Catalyst 3560 (WS-C3560-24PS-S) skladom +2 120.00 € CISCO Catalyst 3560 (WS-C3560-48PS-S) CISCO Catalyst 3560 (WS-C3560-48PS-S) skladom +2 132.00 € CISCO Catalyst 3560-E (WS-C3560E-12SD-S V03) CISCO Catalyst 3560-E (WS-C3560E-12SD-S V03) skladom +1 216.00 € CISCO Catalyst 3560G (WS-C3560G-48TS-S V06) CISCO Catalyst 3560G (WS-C3560G-48TS-S V06) skladom +2 60.00 € CISCO Catalyst 3560v2 (WS-C3560V2-24PS-S V02) CISCO Catalyst 3560v2 (WS-C3560V2-24PS-S V02)