ECC PC4-2933Y
ECC PC4-3200AA
Pevné disky HDD & SSD
SAS
SFF SAS HDD (2.5")
7,2k rpm
10k rpm
72GB
146GB
300GB
450GB
600GB
900GB
1.2TB
1.8TB
2.4TB
15k rpm
72GB
146GB
300GB
600GB
900GB
LFF SAS HDD (3.5")
7,2k rpm
500GB
750GB
1000GB
2000GB
10k rpm
450GB
15k rpm
SFF 2,5" SAS SSD
SATA
HDD 2,5"
80GB
160GB
250GB
500GB
7200rpm
HDD 3,5"
80GB
160GB
250GB
750GB
Procesory CPU
Procesory HPE DL360 GEN8
Procesory HPE DL380 GEN8
Sieťové karty a modemy
Ethernet
SinglePort
PCI
PCI-E
Optický
Metalický
PCI-X
DualPort
PCI-E
Metalický
1Gbit
10Gbit
Optický
1Gbit
10Gbit
PCI-X
QuadPort
ISDN/DSL/VoIP
Fibre Channel
DELL™
HP®
SUN®
EMC
IBM®/LENOVO™
Zdroje
ZDROJE DELL
ZDROJE FUJITSU
ZDROJE HP
ZDROJE IBM
ZDROJE SUN
Radiče a RAID
U160/U320 SCSI
SATA/SAS
Cache/BBWC/FBWC
Grafické karty / Video
Kabeláž
SAS/SATA
SAS
Internal
External
MainBoard
HP
DELL
HDD backplane/HDD bay
HDD backplane
HDD bay
Chladiče a ventilátory
HDD caddy/tray
SFF/2,5"
LFF/3,5"
RackMount/Rail Kit
Sieťová bezpečnosť
Check Point komponenty
Záložné zdroje UPS
Rack UPS
Desktop UPS
PDU/PDU switch
Vybavenie serverovne
KVM/IP-KVM SWITCHE
KVM KONZOLY
ZÁLOŽNÉ ZDROJE UPS
KABELÁŽ/PDU/INÉ
RACKOVÉ SKRINE
SIEŤOVÉ/INFRAŠTRUKTÚRNE
STOJANOVÉ/SERVEROVÉ
24U
42U
48U
E-SHOP
Všeobecné obchodné podmienky (VOP)
AKO NAKUPOVAŤ
ZÁKAZNÍCKA SEKCIA
ZMENA OSOBNÝCH ÚDAJOV
PREHĽAD OBJEDNÁVOK
Vrátenie tovaru
O NÁS
KONTAKTY
REFERENCIE
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
0
ks
Komponenty a náhradné diely
Pamäte RAM
DDR4
ECC PC4-2933Y
ECC PC4-2933
Filter
Cena
Cena:
Kategórie
Triediť podľa:
Názov
Názov Z-A
Odporúčania
16GB ECC PC4 -2933Y
16GB ECC DDR4 RAM modul PC4-2933Y (2933MHz) – registrovaná serverová pamäť RDIMM. Vysokovýkonný modul pre najnovšie generácie serverov Dell, HP, Lenovo a
na sklade
32GB ECC PC4 -2933Y
32GB ECC DDR4 RAM modul PC4-2933Y (2933MHz) pre servery a pracovné stanice. Veľkokapacitná serverová pamäť novej generácie RDIMM. Kompatibilná so servermi Dell
na sklade
64GB 2Rx4 ECC PC4 -2933Y
64GB ECC DDR4 RAM modul 2Rx4 PC4-2933Y (2933MHz) pre servery a pracovné stanice. Veľkokapacitná serverová pamäť novej generácie vhodná pre HP ProLiant DL/ML