|SERVERY|SIEŤOVÉ PRVKY|SERVEROVÉ KOMPONENTY|NÁHRADNÉ DIELY|ZÁLOŽNÉ ZDROJE|RACKY|KABELÁŽ|

Garantovaný najlepší pomer konfigurácia/cena v rámci EÚ. Doprava kuriérom pri objednávke nad 100eur grátis! Možnosť expresného doručenia náhradného dielu v rámci slovenska a okolitých štátov. Objednávky v rámci Bratislavy prijaté do 12:00 doručujeme v ten istý deň.

home Produkty

Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC 10km SingleMode

Cena 12.00
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 10.00
Kód produktu: CISCO_GBIC_SM
Výrobca: CISCO
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC

The Cisco 1000BASE-LX/LH GBIC (WS-G5486) fully complies with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX10 standard. It allows for reaches up to 6.2 miles (10 km) over single-mode fiber (SMF) and up to 550 meters over multimode fiber (MMF).
 
Main Features
  • GBIC transceiver module
  • 1000Base-LX
  • SC single mode
  • up to 6.2 miles
  • 1310 nm
  • for Cisco Catalyst 29XX
  • 4500; Network Processing Engine uBR7200; Supervisor Engine 2 etc...
  • V
  • V-10