Naposledy zobrazené

Nenašli ste hľadaný produkt v našej ponuke?

Kontaktujte nás:

Mobil:    +421(0)904 325 377
Mail:       info@servershop.sk

8.5Gbit SFP FINISAR FTLF8528P2BCV-HD, 850nm 550m MM

Cena 30.00
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 25.00
Kód produktu: SFP_8GB_MM
Výrobca: FINISAR
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

FTLF8528P2BCV-HD Original Finisar SFP+ , 8.5 GB, 850nm, 550m, shortwave, Optical Transceiver Module

 

Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links

Hot-pluggable SFP+ footprint

Built-in digital diagnostic functions

850nm Oxide VCSEL laser transmitter

Duplex LC connector

RoHS compliant and Lead Free

50m on 50/125μm MMF

150m on high-bandwidth

50/125um (OM3) MMF

Metal enclosure, for lower EMI

Single 3.3V power supply

Extended operating temperature range: -5°C to 70°C


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód