|SERVERY|SIEŤOVÉ PRVKY|SERVEROVÉ KOMPONENTY|NÁHRADNÉ DIELY|ZÁLOŽNÉ ZDROJE|RACKY|KABELÁŽ|

Garantovaný najlepší pomer konfigurácia/cena v rámci EÚ. Doprava kuriérom pri objednávke nad 100eur grátis! Možnosť expresného doručenia náhradného dielu v rámci slovenska a okolitých štátov. Objednávky v rámci Bratislavy prijaté do 12:00 doručujeme v ten istý deň.

home Produkty

Compaq NC6136 Gigabit 1000-SX PCI/PCI-X 64Bit NIC

Cena 18.00
Dostupnosť: skladom +5
Cena bez DPH: 15.00
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

Product Features

Feature
Specification
Part numbers
Option Part #: 203539-B21
Spare Part #: 209816-001
Assembly #: 010994-001
Bus interface
PCI 64-bit/66 MHz PCI, compatible with 64-bit/33 MHz or 32-bit/33-MHz Bus Master DMA
Compliance
IEEE 802.3z, 802.3ad (static configuration mode only), 802.1p, 802.1Q
Power requirements
1620mA@+5V typical
Certifications
BSMI Class A, FCC Class B, VCCI Class B, CISPR 22 Class B, EN60950, EN55022 Class B, EN55024, ICES-003 Class B, UL
Data Transfer
1000 Mb/s (Full-Duplex), Auto negotiating
Connector
One SC duplex connector
Communication processor
Intel 82543GC chipset
Supported cabling
Multimode 62.5 um - 220 meters, Multimode 50 um - 550 meters
Standard Features
  • 64-bit/66MHz PCI, compatible with 64-bit/33MHz or 32-bit/33MHz Bus Master DMA

  • IEEE 802.3z 1000BASE-SX Ethernet compliant

  • Support for IEEE standards 802.1p and 802.1Q

  • IEEE 802.3ad (static configuration mode only)

  • PCI Hot Plug compliant

  • 64-bit addressing for systems with more than 4GB of physical memory

  • Full-duplex operation

  • Adaptive Load Balancing (ALB)

  • Switch-Assisted Teaming

  • Network Fault Tolerance (NFT)