SEVERSHOP.SK
Štúrová 44 ,90301 Senec


 

Otváracie hodiny
Po-Pia: 9:00 -17:00 
                  


 

EMAIL

info@servershop.sk


Telefon 02/20201515

Mobil 0911552222

 

 

 

MÁTE OTÁZKY?

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať:

Meno:

E-Mail:

Telefón:

Správa:

 

 

 

CISCO XENPAK 10GB-LR (10-1838-03) 1310nm

Výrobca: Cisco Systems
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 50.00
60.00 ks

CISCO XENPAK 10GB-LR (10-1838-03) 10GBASE-LR 1310nm